MODELLERİN CANI CEHENNEME!

MODELLERİN CANI CEHENNEME!

Artık kaslarım yüzünden eski elbiselerime girmekte zorlandığım için midir bilinmez ama sizden şu iki kadına bir bakmanızı rica ediyorum: Victoria’s Secret Meleklerinden Candice Swanepoel ve CrossFit kızı Christmas Abbott. Sizce de Christmas çok daha ateşli ve çekici durmuyor mu? Candice hayatını kameralara gülümseyerek kazanırken, Christmas kendisinden iki kat büyük kamyon tekerleklerini sağa sola atarak hayatını kazanıyor. Christmas, tam zamanlı bir şekilde Michael Waltrip’in Nascar Pit ekibine girerek, Nascar pitlerinde ter döken ilk kadın olmayı başarmış.

Christmas, 22 yaşında Irak’a giderek müteahhitlikle uğraşmış. Crossfit ile oradaki bir askerin vasıtası ile tanışmış ve işi Kuzey Carolina’da kendi spor stüdyosunu açmaya kadar götürmüş. Bir başka çılgın Crossfit kızı ilse PetiteFi olarak bilinen Cassandra Fiorella. Cassandra, kazınmış saçları ve dik duruşuyla son derece asi bir görünüşe sahip.

Ben asla modellere özenen birisi olmadım. Boş versene! Sırf bikini ve şortlarımın içinde güzel görüneceğim diye kokteyl elbisemin artık bana yakışmaması umurumda olmayacak öyle mi?

Geçenlerde bir modele gönlünü kaptıran çalışma arkadaşım, onu yatağa atabilmek için benden tavsiye almanın iyi bir fikir olduğunu düşünmüştü. Bu satırları okuduğun zaman biraz hayal kırıklığına uğrayacağın için üzgünüm Hasan!

Candice Swanepoel:

Christmas Abbott:

Kaslı olmadığım dönemde ben:


Kaslı olduğum dönemde ben: